BONK COİN 2. AŞAMA NEDİR ? NELER BİZİ BEKLİYOR

BONK COİN 2. aşama geliyor paylaşımı herkesi meraklandırdı, yeni listeleme geleceğini düşünen ve yakım haberlerini bekleyen yatırımcıları Bonk Faz 2’de neler bekliyor.

BONK 2. AŞAMA’DA BİZLERİ NELER BEKLİYOR OLABİLİR ?

Bonk Aşama 2 insanları heyecanlandırmaya devam ederken, yatırımcılar %50 Yakım mı geliyor sorusunu sormaya başladı ama işler gözüktüğü gibi olmaktan çok uzak olabilir. daha 1 aylık bir olan bonk bütün listeleme ve yakımları tamamlarsa görevini tamamlayıp meme Coin çöplüğüne çekilebilir . Bunu dile getiren eleştirmenler Ekibin sakin bir şekilde Aşama 2’de AİRDROP etkinliğine devam edebileceğini dile getiriyor.

BONK AİRDROPLARI SATIŞ BASKISI GETİRİYOR

Bonk Coin Sürekli olarak AİRDROP dağıtımına devam etmeye karar verirse satış baskısı daha cok artarak devam edecektir ve aldıkları erken başarı şu an olduğu gibi Satış baskısı görerek fiyatın düşmesine sebep olacaktır. Ekip bu konuda cok vurdum duymaz ve sabah akşam ”Günaydın ” paylaşımı yaparak yatırımcıları sinirlendiriyor.

BON AŞAMA 2’DE COİNBASE LİSTELEMESİ Mİ OLACAK ?

Şu an için bir resmi açıklama olmasa da Coinbase Ceo’su BONK hakkında fazlaca konuşuyor dile getiriyor .kim bilir Coinbase bize yeşil ışık yakmış olabilir.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir