BRN TOKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

Youtube kanalımızda BRN Token hakkında sizlere detaylı bir şekilde paylaşımlarımız oldu. Bu tip projelerde dikkat etmeniz gerekenleri sizlere anlatalım!

Kripto para dünyasında her gün onlarca token oluşturuluyor ve piyasaya sürülüyor. Bir token oluşturmak tamamen basit ve ucuz bunu unutmamamız gerekiyor. Birazcık bilgisayar bilgisi olan kişiler ufak bir araştırma ile piyasaya kendi adına ürettiği kripto parayı sürebilir!

BRN TOKEN OLAYI NEDİR?

Son zamanlarda piyasada Metaverse kavramı çok popüler oldu. Bu popülerlikten faydalanmak isteyen kişiler oluşturdukları kripto paraların başına sonuna Metaverse ibaresi eklediler.

  • Shiba Metaverse
  • Doge Metaverse
  • Metaverse Doge
  • Baby doge metaverse

Bunun gibi binlerce token piyasaya sürüldü ve Rugpull olayı gerçekleşti. BRN token Metaverse olayından yürüyerek insanlara büyük vaatte bulundu. Kısaca anlatmak gerekirse bir METAVERSE tokeni.

Olayların Detaylarını Anlattığımız Videolar


Ortaya Attıkları Yeni İddia

Bu iddialar ile tamamen yatırımcıyla dalga geçilen bir durum söz konusu! Bunun sebebini hemen sizlere açıklayalım

Metaverse dünyası üzerinde en çok çalışan ve en çok para harcayan firmaların başında Facebook geliyor. Facebook geçen sene Metaverse için ayırdığı toplam bütçe 10 milyar $. Firmanın kendisine ait bir Metaverse gözlük şirketi bulunmakta Oculus Quest ve şuan üzerinde çalıştıkları bir sanal gerçeklik eldiveni bulunmakta. Toplamda 7 yıldan uzun bir sürede bu olaylar üzerinde çalıştığını unutmamamız gerekiyor!

Brn Token anlık hacimlerini size göstermek istiyorum! Ne demek istediğimi daha net anlamanıza yardımcı olacaktır.

VİDEO;

ETİKETLER :

YORUMLAR

  1. Adamlar millete resmen dalga geçiyor😂 Metaverse olayı gerçekten çok büyük bir dünya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir