BİNANCE 1 MİLYAR $ KURTARMA FONU NEDİR

Binance Kurtarma ve nakit ihtiyac olan şirketlere 1m ($) kurtarma planı acıkladı, 150 firma şimdiden başvurdu ve Binance kurucusu cz akıllara soru işareti veren bir paylaşımda bulundu.

Bincance kurucusu Cz’nin başlattığı 1 milyar dolarlık destek fonuna 150 şirket başvudu.

Binance Borsası gelecekte, ihtiyaç duyulursa kurtarma planını 2 milyar dolara kadar çıkarabileceğini duyurdu. bu bilgiler bize sektörün ne kadar zor durumda olduğunu göstermeye yetiyor

BİNANCE KURTARMA FONLARI NEDEN ORTAYA ÇIKTI ?

FTX,SOL,LUNA,FTT Krizinden sonra Bitcoin şirketleri tek tek yok olma aşamasına geldi ve bir anda fonlar ortaya çıkmaya başladı. Bybit borsası da ardından 100 milyon dolarlık bir fon kuracağını açıkladı krizin devam edebileceği konusunda uzmanlaruyarmaya başladı, Uzmanlar: ”Binance kurucusunun bir toparlanma görmediğini ve şirketlerin tek tek batarak ekosistemi bitirmesinden korktuğunu” dile getirmeye başladı. kripto kurtarma fonları, daha büyük bir krizin bizi beklediğini gösteriyor gibi duruyor.

Cz zor durumda olabilir, yakın zamanda Bitcoin için daha derin bir kriz ortamı olacağını söyleyen Ceo CZ bitcoin için gizemli bir paylaşımda bulundu.

Kriptonun sonu değil. Ne münasebet. Yeni bir bölümün başlangıcı. İleride referans olması için bugünün kripto fiyatını not ettim. paylaşımı yapan Binance kurucusu düşüş eğilimi bitmiş dese bile kendisinin büyük bir al satcı ve tüccar olduğunu unutmamak gerekli .

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir