TWİTTER KRİPTO PARA ÇEKİLİŞİNDE BÜYÜK TEHLİKE!

Kripto paralardan zarar eden yatırımcılar Twitter‘da düzenlenen kripto para çekilişlerine katılarak para kazanma umuduna giriyor. Burada dikkat edilmesi gereken konu sizleri büyük tuzağa çekiyorlar!

Son zamanlarda Twitter üzerinde artan kripto para hesaplarının yaptığı çekilişlerine denk gelmişsinizdir. Bu hesaplar aslında internet üzerinde başka kişilerin paylaştığı görselleri kendi görseli gibi gösterip sizlere çekiliş düzenliyorlar.

Yukarıda gördüğünüz hesabının düzenlediği çekiliş bunlardan bir tanesi. Görselin üzerine Üstad yazarak başka çekiliş düzenleyenlerin fotoğrafı çalmasını engellemeye çalışıyorlar.

Bu görsel fotoğrafın orjinal halinin nerede olduğunu bizlere gösteriyor!

Peki bu çekilişler neden düzenleniyor?

Çekilişlerin amacı hesabın etkileşimini arttırıp daha fazla kullanıcının önüne düşmesi hedefleniyor. Her paylaşımın altında bulunan bir telegram grup linki vardır ve kullanıcılar bu gruba çekilip farklı projelerde hacim olarak kullanılıyor.

Bu tip çekiliş hesaplarının sizleri yönlendirdiği telegram gruplarına dahil olmamaya çalışın. Paranızı kripto para üzerinden kaybederseniz geri kurtarma şansınız maalesef yoktur!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir