GENESİS BATARSA NE OLUR ? FTX KRİZİNİ UNUTUN!

Ftx borsasının batması ile birlikte akıllara Genesis yani en büyük kripto borç kuruluşunun batması durumunda olacaklardan kimse haberdar değil asıl kriz Genesis’in iflası ile büyüyebilir işte nedenleri ?

Genesis neden önemli :

Ortadaki en büyük borç veren şirket Genesis. şöyle düşünün herkese borç dağıtıyor ve teminat olarak kripto gösteriyorsunuz ve havuzdan para çekmiyorsunuz. işte bu kadar basit bir denklem, borç veren başka büyük kuruluş yok. borç veren yoksa kredi de yok piyasa yapıcılar bütün parasının havuzdan çekmek zorunda kabilir bu da boş tahtalar anlamına gelir.

Genesis kriptonun çok değerli bir parçası Ftx yanında ufak kum tanesi kadar önemiz

Ftx krizinden etkilenen Genesis , 1milyar dolarlık acil kredi talep etti ve başarısız oldu.

 ​​Ava Labs başkanı John Wu , Genesis Global Capital’in olası erimesinin dijital varlık piyasalarında FTX borsasının iflasından daha büyük bir risk oluşturduğunu söylüyor

GENESİS DAVA SÜRECİ BAŞLATILDI

Kripto para şirketi Genesis, ABD’de inceleme altına alındı. Genesis Global Capital’in menkul kıymetler yasalarını ihlal edip etmedipi Abd’li yetkiler tarafından incelemeya alınmaya başlandı. kriz cok büyük olacak

Sizin anlıyacağınız Ftz krizi Genesisi de batırıp sonumuzu getirebilir, bakalım Binance ceosu genesis için hangi adımları atacak.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir