Kripto Para Destek Platformu
0 oy
bvkcoin.com sitesi borsa teması kullanılarak oluşturulan sahte bir borsa sitesidir. Rgfn token ön satışı yaptıkdan sonra sizden tekrardan para talebinde bulunuyorlar.

Lütfen paralarınızı bunlara kaptırmayın.

 

Dolandırıcı site link: https://bvkcoin.com

Sizlere yaptıkları açıklama;

Sevgili RGNF Yatırımcıları! Cömert bir şekilde karşılığını veren RGNF yatırımınız için tebrikler. RGNF, ICO teklifini sona erdirmek üzere. Buradan küresel yatırımcılara en içten dileklerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz! RGNF, ICO'yu 12 Ağustos'ta 00:00-24:00 arasında sona erdirecek ve RGNF, 12 Ağustos'ta çözülecek. O zaman RGNF'yi ICO hesabından spot hesaba aktarabilir ve ardından spot hesap üzerinden RGNF satabilir ve USDT'yi kişisel cüzdanınıza çekebilirsiniz, tabii ki daha yüksek getiriler için RGNF tutmaya da devam edebilirsiniz. RGNF ekibi, RGNF'yi satış için ICO hesabından spot hesaba aktarmak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerektiğini hatırlatır. 1. ICO projelerinin en son kripto para düzenlemelerine göre, RGNF spot ticarete aktarıldığında, 365 USDT'lik özel bir kurumsal kanal ücreti ödenmesi gerekiyor. 2. Kurumsal kanallara özel ücretleri ödedikten sonra 8.12'de RGNF'niz çözülecek ve USDT satış ve para çekme işlemleri için spot hesaba aktarabilirsiniz. RNGF'ye yaptığınız başarılı yatırım için tekrar tebrikler! Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen resmi müşteri hizmetleri ile iletişime geçin, teşekkürler! BVKGLOBAL ICO-RGNF Düzenleme Merkezi.
Dolandırıcı İhbar kategorisinde (1.6k puan) tarafından

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

1 cevap

0 oy
Bu tip sitelere para kaptırdığınız geri kurtaramazsınız. Siber suçlar bu tip olaylarda müdahale edemiyor. Lütfen dikkatli olun.
(1.6k puan) tarafından
546 soru
823 cevap
96 yorum
79 kullanıcı